DOPRAVA ZADARMO

DOPRAVA ZADARMO

Na všetky produkty pri nákupe nad 195,00 € Platí iba do 19. 09. 2021

Akcia končí za

Matrace a rošty

Vstávajte ráno bez nepríjemných bolestí v chrbte a kĺboch. Kúpte si u nás kvalitný matrac a rošt do postele a povýšte svoj spánok na ozajstnú relaxáciu. Chcete radšej matrac pružinovým alebo z modernej peny? Rošt klasický, polohovacie alebo výklopný? Vyberte si je presne na mieru vašej postave a zaspávajte na vlnách absolútnej pohody.

Matrace a rošty
Máločo je pri výbere nábytku a vybavenia domácnosti tak diskutovanou témou ako matrac a rošty. Dôvod je veľmi jednoduchý: máločo toľko ovplyvní kvalitu spánku a máločo je tak dôležité ako kvalitný spánok. Nám na vašom dobrom spánku samozrejme veľmi záleží a tak pre vás vyberáme len to najlepšie.

Matrac
Pri výbere matraca je dôležité zohľadniť, kto a ako často na nej bude spať. Zháňate Ak matrac, ktorú umiestnite do izby pre hostí a na ktoré sa bude spať len príležitostne, nemusíte si s výberom toľko lámať hlavu a kúpiť lacnejší model, občasné prespanie nenarobí toľko škody. Ak však vyberáte matrac, na ktoré sa bude spať denne, výber rozhodne nepodceňujte. Matrac sa preto nebojte skúšať, ako sa vám na nej leží nespoznáte inak, než že si na ňu ľahnete.

Pri výbere matraca sa pýtajte na tuhosť a dĺžku (zvlášť ak patríte k vyššej časti populácie), jej priedušnosť, termoregulačné vlastnosti a materiál, že ktorého je matrac vyrobený.

Matrac sa dnes delia do dvoch hlavných veľkých kategórií, na matrace pružinové a penové. Oba materiály sú dnes v kurze a rozhodne už neznamenajú to čo pred rokmi. Využívajú moderných technológií a ich výrobcovia robia všetko preto, aby sa na nich spalo ako v bavlnke.

Ak máte problémy s chrbtom, môžete rovno siahnuť po matraci zdravotnej. Neznamená to síce, že spánok na nej vylieči vaše zdravotné problémy, ale rozhodne ich nebude zhoršovať. "Zdravotná" je v tomto prípade v podstate synonymom slova kvalitné: má dostatočnú tuhosť, nosnosť a výšku, je vyrobená z kvalitného materiálu a zodpovedá vašej fyziológiu.

Rošty
Lenže spánok neovplyvňuje len matrac, ale aj rošt, na ktorom leží. Starostlivo preto premyslite, či sa váš rošt bude dať polohovať (polohovacie rošty sú vhodnejšie pre ľudí so zdravotnými problémami) zohľadňujte počet lamiel aj ich tuhosť.

Ak potrebujete poradiť, obráťte sa na nás, radi vám pomôžeme.